בית חולים וטרינרי חירום 24/7 | 058-799-9999 | הדר סנטר, תחייה 7 פרדס חנה

פתוח 24/7

רפואת חירום

בית חולים וטרינרי הגורים של אייל מציע שירותי רפואת חירום ורפואת פנים.

בית חולים וטרינרי הגורים של אייל מציע שירותי אשפוז בהשגחת רופא 24 שעות ביממה, ומכיל את הציוד הרפואי המתקדם ביותר בתחום הוטרינריה בארץ – מכשירי ניטור לבקרת חמצון, אקג, לחץ דם, מעבדת דם מלאה אשר מספקת תוצאות מלאות (ספירת דם, פאנל ביוכימי, מלחים וחומצות, מדדי קרישה, ועוד) בתוך דקות ספורות, אמצעי טיפול במצוקה נשימתית, כלוב חמצן, אמצעי החייאה, מכשירי הרדמה והנשמה מלאכותית, ועוד.
לצד חדר האשפוז נמצאים חדרי רנטגן דיגיטלי, אולטרסאונד רדיולוגי, ציוד אנדוסקופיה – כולם ייעודיים לטיפול בכלבים או חתולים חולים או פצועים. 

מעבר לציוד המשוכלל, הייחוד שלנו הוא בצוות הרופאים והטכנאים המיומן שלנו, כולם בעלי נסיון עשיר בטיפול במצבי חירום רפואיים מורכביםהעובדים בביה"ח מתוך תחושת שליחות ואהבת אמת להולכים על 4 (וגם לאלו שלא..).
הצוות שלנו – הרופאים והטכנאים, עוברים כולם השתלמויות חודשיות בבית החולים וכן משתתפים בכנסים רפואיים בארץ ובעולם,  הכל במטרה להיות בחוד החנית של הרפואה הוטרינרית בארץולהשאר מעודכנים בחידושים הרפואיים בעולם על מנת להעניק לבעלי החיים שלכם את הטיפול הטוב ביותר.

צוות וטרינרים של בית חולים וטרינרי הגורים של אייל מלווה את מהלך הטיפול במקרים הרפואיים והחרומיים המורכבים במהלך כל האשפוז.

בבית חולים וטרינרי הגורים של אייל אנו רואים את עצמנו כשותפים לצוות הרפואי הקבוע שמטפל בחיות המחמד שלכם. מטרתנו הראשית היא לעזור לוטרינר/ית הקבוע המטפל בכלב או בחתול שלכם להעניק את השירות האופטימלי לחיית המחמד כאשר חומרת מצבה אינה מאפשרת טיפול במרפאת האם. ברגע שבו הדבר מתאפשר אנו יוצרים קשר עם צוות המרפאה הקבוע על מנת לעדכנם בנעשה וכן על מנת להחליט במשותף על המשך הטיפול הנדרש. ברגע שמצב החיה מאפשר זאת (ובתיאום עם הוטרינר הקבוע) אנו מחזירים את החתול או הכלב להמשך טיפול ומעקב במרפאת האם.

אין צורך בקביעת פגישה מראש לביקור חירום אך בכל מצב בו הדבר מתאפשר אנו ממליצים להגיע אלינו בתיאום עם הוטרינר הקבוע על מנת להבטיח קבלת טיפול מיטבי.

רפואת חירום